Třetí ročník benefičního golfového turnaje AKUTNĚ.CZ OPEN 2014

24. 9. 2014

Již třetí ročník golfového turnaje AKUTNĚ.CZ OPEN 2014 je úspěšně za námi. 28.9.2014 jsme se spolu s Nadačním fondem AKUTNĚ.CZ podívali do GOLF & SKI RESORTu na Kořenci. Letošního ročníku AKUTNĚ.CZ OPEN se zůčastnilo rekordních 42 hráčů, kteří se utkali v celkem 3 kategoriích: 0- 29,5 HCP, 29,6 - 37 HCP a 37-54 HCP) a dvou vložených soutěžích (Longest drive a Nearest the pin). A protože všichni příznivci portálu AKUTNĚ.CZ nejsou golfisté (alespoň zatím ne), zůčastnilo se letos neuvěřitelných 36 nadšenců připravené tříhodinové golfové akademie. Kdoví, možná některý z účastníků golfové akademie bude již za pár let mít doma na poličce jednu z originálních trofejí z dílny paní Suchomelové.

 


Za ranního nízkého slunce a všudypřítomné mlhy se zprvu tým organizátorů a posléze i všichni hráči a účastníci golfové akademie sešli v GOLF & SKI RESORTu na Kořenci. Po krátké úvodním slovu Petra Štourače, předsedy Nadačního fondu AKUTNĚ.CZ a managera resortu Vlastimila Štefla, byl slavnostně zahájen již 3. ročník benefičního golfového turnaje AKUTNĚ.CZ OPEN 2014. Od 10:00 do 11:50 vyrazili ve flajtech o 3-4 hráčích v desetiminutových intervalech všichni účastníci turnaje na 18-ti jamkové hřiště. V průběhu turnaje se pak drahé polovičky a přátelé účastníků turnaje zůčastnili tříhodinové golfové akademie, která proběhla na 3 stanovištích a celkem "vyškolila" na 36 příznivců portálu AKUTNĚ.CZ v základech tohoto, zajisté zajímavého, sportu. V závěru akademie měli zájemci i možnost se spolu s trenérem Karlem projít po samotném golfovém hřišti i s odborným výkladem a přiblížením pravidel golfu. V šest hodin večer po příchodu posledních hráčů proběhlo slavností vyhlášení soutěže, kde kromě vyhlášení vítězů v hlavních třech kategoriích byli vyhlášei i vítězové tří vložených kategorií. 

Výsledková listina na portálu ČGF

Gratulujeme všem vítězům a doufáme že se nejen s nimi, ale i s novými příznivci portálu AKUTNĚ.CZ uvidíme i na příštím turnaji AKUTNĚ.CZ OPEN 2015.

Společná 0-29,5 HCP

1 ROBEK Oldřich  
2 JÍZDNÝ Antonín
3 ŘEHŮŘEK Michal

Společná 29,6-37 HCP

1 VEJROVÁ Iveta
2 ŠTOURAČOVÁ Pavlína
3 ŠTOURAČ Petr

Společná 37-54 HCP

1 MACHÁČEK Lukáš 
2 KOŠŤÁL Roman
3 ZEMAN Ladislav

Vložené soutěže

Longest drive

muži: ŠITINA Jan

ženy: SKŘIČKOVÁ Jana

Nearest the pin: neuvěřitelný 1m a 31 cm

ZDRÁHAL Vojtěch 

Sponzoři turnaje:

MSE CZ s.r.o. - partner občerstvení

WPP Financial - partner golfové akademie

Advokátní kancelář Štourač a Benešová

M&M reality - partner Nearest to Pin

Stolařství Píro - partner Longest Drive

A.M.I. - Analytical Medical Instruments

MEDIFORM

Martina Kosinová, Olga Smékalová, Karolína Steinerová, Marek Kubík, Petr Kozák, Petr Štourač

foto: Ivo Křikava, Vojtěch Peřina, Kateřina Gajdošíková

Klíčová slova: Golfový turnaj, AKUTNĚ.CZ, OPEN, 2014, startovní listina
...sejdeme se na Kořenci....