Golfový turnaj AKUTNĚ.CZ

19. 10. 2012

  První říjnovou neděli se na hřišti brněnského Automotodromu sešli příznivci golfové hry, aby podpořili účastí na prvním benefičním turnaji portál AKUTNĚ.CZ.


 

Petr Štourač

  Pošmourné podzimní počasí přivítalo první říjnovou neděli účastníky prvního benefičního golfového turnaje u příležitosti 5. výročí vzniku výukového portálu AKUTNĚ.CZ. Ani blížící se déšť nemohl zastavit desítky příznivců hry gentlemanů v jejich úmyslu strávit den v příjemné společnosti na golfovém hřišti Automotodromu v Brně.

  Slavnostní zahájení turnaje, kterého se zhostil předseda správní rady pořádajícího Nadačního fondu AKUTNĚ.CZ, uvedlo na první odpaliště flajt složený z poloviny z hráčů s nejnižším handicapem a z druhé ze členů správní rady. Úvodních odpalů se zhostili Petr Bartl, Jiří Pánek, Petr Štourač a Roman Kraus. V desetiminutových intervalech posléze startér Ivo Křikava vítal další hráče, kteří posléze bojovali nejen s mírným doglegem vpravo, ale i se sílícím deštěm. Hned na druhé jamce byla vypsána první vložená soutěž Nearest to the Pin. Nejdelší jamka hřiště č. 4 se následně stala svědkem soutěže Longest Drive, která díky svým parametrům oslavila i překvapivého vítěze.

  Paralelně s hlavním turnajem probíhala golfová akademie Richarda Slavíka, kde si v několika skupinách mohli zájemci vyzkoušet ponořit se do tajů této krásné a chytlavé hry.

  Na závěr turnaje se mohli účastníci zahřát jídlem i pitím v baru AKUTNE.CZ zřízeném u prvního odpaliště a příjemně tak strávit čas do slavnostního zakončení.

  Vítězi našeho benefičního turnaje byli všichni jeho účastníci, kterým za podporu dobré věci patří spolu se všemi organizátory obrovský dík. Výtěžek turnaje byl vložen na transparentní konto Nadačního fondu AKUTNĚ.CZ.

 

Kategorie HCP 54

Pořadí Jméno 
1. ŠTOURAČ František st.
2. JANÍČEK Miloslav
3. TRNKA Josef   
4. KORSA Milan
5. JELÍNEK Lukáš

Kategorie HCP 0 - 53

Pořadí Jméno
1. ŠTOURAČ František ml.
2. BARTL Petr
3. ŠTOURAČ Petr
4. PÁNEK Jiří   
5. PÍRO Jaromír

 

Nearest to the Pin JANÍČEK Miloslav  
Longest Drive ČONKOVÁ Iva

 

 

 

 

 

Klíčová slova: Golfový turnaj, benefice, nadační fond AKUTNĚ.CZ
… sejdeme se na AKUTNĚ.CZ… třeba i na greenu…